TEMSİLCİLİKLERİMİZ

ADANA

Card image cap

ÇUKUROVA Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Çağatay GEYLANİOĞLU
Mail: cukurova@unigfb.org

AMASYA

Card image cap

Amasya Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Çağdaş İskender DEMİROK
Mail: amasya@unigfb.org

ANKARA

Card image cap

Ufuk Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ali Samet BULUT
Mail: ankaraufuk@unigfb.org

Card image cap

Başkent Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Buğra KARACA
Mail: baskent@unigfb.org

Card image cap

Yıldırım Beyazıt Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Berat KANDIRA
Mail: yildirimbeyazit@unigfb.org

AKSARAY

Card image cap

Aksaray Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ali KİRAZ
Mail: aksaray@unigfb.org

ANTALYA

Card image cap

Akdeniz Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Cemil KALAK
Mail: akdeniz@unigfb.org

Card image cap

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Okan ÇELİMLİ
Mail: Alaaddin@unigfb.org

AYDIN

Card image cap

Adnan Menderes Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Diyar HARMAN
Mail: adnanmenderes@unigfb.org

BARTIN

Card image cap

Bartın Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Eren Bora Çakır
Mail: bartin@unigfb.org

BALIKESİR

Card image cap

Balıkesir Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Alperen BALCI
Mail: balikesir@unigfb.org

Card image cap

Bandırma Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Semih BIÇAK
Mail: bandirma@unigfb.org

BATMAN

Card image cap

Batman Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Oğuzcan BUCAĞA
Mail: batman@unigfb.org

BAYBURT

Card image cap

Bayburt Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Kerim GÜR
Mail: bayburt@unigfb.org

BİLECİK

Card image cap

Şeyh Edebali Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : M. Ulaş BAĞRIYANIK
Mail: seyhedebali@unigfb.org

Card image cap

Bozüyük Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mehmet Ersin ÜLGÜN
Mail: bozuyuk@unigfb.org

BOLU

Card image cap

Abant İzzet Baysal Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Cem EKER
Mail: izzetbaysal@unigfb.org

BURDUR

Card image cap

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Müslüm TAPANLI
Mail: makifersoy@unigfb.org

BURSA

Card image cap

Uludağ Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Emirhan PALA
Mail: uludag@unigfb.org

Card image cap

Bursa Teknik Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Selim YILDIZ
Mail: bursateknik@unigfb.org

ÇANAKKALE

Card image cap

18 Mart Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Görkem ÖZALP
Mail: onsekizmart@unigfb.org

Card image cap

Biga Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Cem ÇETİNKAYA
Mail: biga@unigfb.org

DİYARBAKIR

Card image cap

Dicle Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Murat GÖRAL
Mail: dicle@unigfb.org

DENİZLİ

Card image cap

Pamukkale Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mustafa YETKİN
Mail: pamukkale@unigfb.org

DÜZCE

Card image cap

Düzce Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : İsmail TERME
Mail: duzce@unigfb.org

EDİRNE

Card image cap

Trakya Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Murat PAÇACI
Mail: trakya@unigfb.org

ELAZIĞ

Card image cap

Fırat Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : İzzet BALTA
Mail: elazigfirat@unigfb.org

ERZİNCAN

Card image cap

Erzincan Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Emrullah TERCANLI
Mail: erzincan@unigfb.org

ERZURUM

Card image cap

Atatürk Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ahmet ARSLAN
Mail: erzurumata@unigfb.org

ESKİŞEHİR

Card image cap

Anadolu Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu :
Mail: anadolu@unigfb.org

Card image cap

Osmangazi Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu :
Mail: Osmangazi@unigfb.org

GAZİANTEP

Card image cap

Gaziantep Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Oğuzhan KIZILTEPE
Mail: gaziantep@unigfb.org

GİRESUN

Card image cap

Giresun Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ahmet BEYAN
Mail: giresun@unigfb.org

GÜMÜŞHANE

Card image cap

Gümüşhane Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mehmet İRKİLMEZ
Mail: gumushane@unigfb.org

HATAY

Card image cap

İskenderun Teknik Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Selahattin DENİZ
Mail: iste@unigfb.org

ISPARTA

Card image cap

Süleyman Demirel Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Arif ALTIPARMAK
Mail: sdemirel@unigfb.org

İSTANBUL AVRUPA

Card image cap

Altınbaş Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Fatih RENÇBER
Mail: altinbas@unigfb.org

Card image cap

Biruni Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Yusuf ERGÜL
Mail: biruni@unigfb.org

Card image cap

Bahçeşehir Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Uğurcan ELVEREN
Mail: bahcesehir@unigfb.org

Card image cap

Gelişim Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Emir BİÇER
Mail: gelisim@unigfb.org

Card image cap

Haliç Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Hasan ALTIOK
Mail: halic@unigfb.org

Card image cap

Aydın Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Uğur TÜRKER
Mail: istanbulaydin@unigfb.org

Card image cap

Arel Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Samet SUGÜR
Mail: arel@unigfb.org

Card image cap

Plato MYO Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Veli Can SAĞDIÇ
Mail: platomyo@unigfb.org

Card image cap

Bilgi Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Melih TOKGÖZOĞLU
Mail: bilgi@unigfb.org

Card image cap

İstanbul Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Onat YILMAZ
Mail: istanbul@unigfb.org

Card image cap

Kadir HAS Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Semih ŞİMŞEK
Mail: kadirhas@unigfb.org

Card image cap

Kültür Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Oğuz SEVİM
Mail: kultur@unigfb.org

Card image cap

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Berkay KARABULUT
Mail: mimarsinan@unigfb.org

Card image cap

Nişantaşı Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Tarık SOYDAŞ
Mail: nisantasi@unigfb.org

Card image cap

Okan Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Malik SEÇİLMİŞ
Mail: istanbulokan@unigfb.org

Card image cap

Sabahattin Zaim Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Serhat AVŞAR
Mail: sabahattinzaim@unigfb.org

Card image cap

Fatih Sultan Mehmet
Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mustafa YILDIZ
Mail: fsm@unigfb.org

Card image cap

Beykent Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Emirhan YENTEK
Mail: Beykent@unigfb.org

İSTANBUL ASYA

Card image cap

Yeditepe Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Atahan ATALI
Mail: yeditepe@unigfb.org

Card image cap

Gedik Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Süleyman AKGÜL
Mail: gedik@unigfb.org

Card image cap

Medipol Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Hasan ŞEN
Mail: medipol@unigfb.org

Card image cap

Marmara Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mazlum ŞENGÜL
Mail: marmara@unigfb.org

Card image cap

Üsküdar Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ali SARI
Mail: uskudar@unigfb.org

Card image cap

Piri Reis Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mert YALINKILIÇ
Mail: pirireis@unigfb.org

Card image cap

Medeniyet Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Zafer YAŞIK
Mail: medeniyet@unigfb.org

Card image cap

Doğuş Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Furkan KARADAĞ
Mail: istanbuldogus@unigfb.org

Card image cap

İstanbul Şehir Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Samet AKCİN
Mail: istanbulsehir@unigfb.org

İZMİR

Card image cap

Ege Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Semih ÖZEN
Mail: ege@unigfb.org

Card image cap

Dokuz Eylül Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Onur BORAN
Mail: dokuzeylul@unigfb.org

Card image cap

Ekonomi Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Sarp ORAL
Mail: ekonomi@unigfb.org

KAHRAMANMARAŞ

Card image cap

Sütçü İmam Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Kemal ATAGUL
Mail: sutcuimam@unigfb.org

KARABÜK

Card image cap

Karabük Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Kağan ÖZKAN
Mail: karabuk@unigfb.org

KARAMAN

Card image cap

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : İsa Bayram DİLEK
Mail: karaman@unigfb.org

KAYSERİ

Card image cap

Erciyes Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Murat Orhan KELEŞ
Mail: erciyes@unigfb.org

KIRŞEHİR

Card image cap

Ahi Evran Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mert GÜLER
Mail: ahievran@unigfb.org

KUZEY KIBRIS

Card image cap

Girne Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Bora NUHLAR
Mail: girne@unigfb.org

Card image cap

Kıbrıs ODTÜ Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ömer YILDIZTUGAY
Mail: kibrisodtu@unigfb.org

Card image cap

Lefke Avrupa Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Onurcan EROL
Mail: lefke@unigfb.org

Card image cap

Yakın Doğu Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Abdullah MUTLU
Mail: yakindogu@unigfb.org

Card image cap

Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Çağlar ŞİRİN
Mail: toplumbilimleri@unigfb.org

Card image cap

Girne Amerikan Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Yunus ALABAY
Mail: girneamerikan@unigfb.org

KIRIKKALE

Card image cap

Kırıkkale Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Emrecan SEVİM
Mail: kirikkale@unigfb.org

KIRKLARELİ

Card image cap

Kırklareli Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mustafa TOPALOĞLU
Mail: Kirklareli@unigfb.org

KÜTAHYA

Card image cap

Dumlupınar Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Behlül SORAN
Mail: dumlupinar@unigfb.org

KOCAELİ

Card image cap

Kocaeli Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Rıdvan NAMLI
Mail: kocaeli@unigfb.org

Card image cap

Gebze Teknik Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Barış Ege KÖMCÜ
Mail: Gebzeteknik@unigfb.org

KONYA

Card image cap

Selçuk Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ramazan KANAT
Mail: konyaselcuk@unigfb.org

MALATYA

Card image cap

İnönü Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Nadir ÖKSÜZ
Mail: malatyainonu@unigfb.org

MANİSA

Card image cap

Celal Bayar Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Sezgin KOÇ
Mail: celalbayar@unigfb.org

MERSİN

Card image cap

Mersin Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mahmut HAZIRLAR
Mail: mersin@unigfb.org

MUĞLA

Card image cap

Sıtkı Koçman Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Niyazi ŞAHAN
Mail: sitkikocman@unigfb.org

NEVŞEHİR

Card image cap

Hacı Bektaş Veli Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Abdullah KOÇAK
Mail: hacibektasveli@unigfb.org

NİĞDE

Card image cap

Ömer Halisdemir Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ersin TEKE
Mail: omerhalisdemir@unigfb.org

ORDU

Card image cap

Ordu Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Ahmet Onur YILMAZ
Mail: ordu@unigfb.org

OSMANİYE

Card image cap

Korkut Ata Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Can ÖNGÜN
Mail: korkutata@unigfb.org

RİZE

Card image cap

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Furkan ÇETİNKAYA
Mail: rize@unigfb.org

SAKARYA

Card image cap

Sakarya Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Kerem AYDIN
Mail: sakarya@unigfb.org

SAMSUN

Card image cap

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Doğuhan ÇETİNKAYA
Mail: ondokuzmayis@unigfb.org

SİİRT

Card image cap

Siirt Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Rahmi YEŞİLYURT
Mail: siirt@unigfb.org

SİVAS

Card image cap

Cumhuriyet Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Arda TOGAÇ
Mail: cumhuriyet@unigfb.org

ŞANLIURFA

Card image cap

Harran Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : İbrahim SİLİARKALI
Mail: harran@unigfb.org

TEKİRDAĞ

Card image cap

Namık Kemal Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : İbrahim ATALA
Mail: namikkemal@unigfb.org

TOKAT

Card image cap

Tokat Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Aykut ÇETİN
Mail: tokat@unigfb.org

TRABZON

Card image cap

Karadeniz Teknik Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Enes BEKCAN
Mail: karadenizteknik@unigfb.org

UŞAK

Card image cap

Uşak Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Serdar DORUL
Mail: usak@unigfb.org

VAN

Card image cap

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Mustafa OKTAY
Mail: yuzuncuyil@unigfb.org

YALOVA

Card image cap

Yalova Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Engin HAMİTOĞLU
Mail: yalova@unigfb.org

ZONGULDAK

Card image cap

Bülent Ecevit Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler

Sorumlu : Emre TURAN
Mail: bulentecevit@unigfb.org